Online Graduate Ceremony

Yakın Doğu Üniversitesi yine bir ilke imza atarak başarılı geçen online eğitim süreci sonunda ülkelerine dönen tüm öğrencileri dikkate alarak Fakülte Mezuniyet Törenlerini 17 Haziran - 29 Temmuz tarihleri arasında online olarak gerçekleştirdi.

Youtube üzerinden canlı yayın akışı şeklinde ilerleyen törenlerde hoşgeldiniz mesajının ardından İstiklal Marşının seslendirilmesi, Rektörün, Dekanın ve Fakülte birincisinin mesajı ile devam etti. Ardından Google Meet üzerinden hazır bekleyen mezun öğrenciler isimleri seslendirilerek kendilerini 1-2 cümle ifade etme şansı buldu. Öğrencilerin ülke bayrakları ve anı fotoğrafları gösterimi yanısıra temsili diplomaları takdim edildi ve başarıları için tebrik edildi. Kapanışta bir geri sayım sonrası temsili bir kep atma animasyonu ile canlı yayın sonlandırıldı. 

Youtube üzerinden gerçekleşen online mezuniyet törenleri tüm halkımız, öğrenciler, aileler ve yakınları tarafından izlendi ve yorum yapıldı.

Canlı yayın akışı Eğitim BirimiUZEBİM tarafından tasarlandı ve gerçekleştirildi.

          

         Music: https://www.bensound.com 

Aşağıda gerçekleştirilen Öğrencilerimiz ve Üniversitemiz için güzel anılar içeren Online Mezuniyet Tören Kayıtlarına ulaşılabilir.